Eventy

Hypervsn

Hypervsn je nová forma hologramu na svete. Obraz v Hypervsn je tvorený pomocou LED diód, ktoré sú na tenkých karbónových listoch 4 ramennej vrtule. Tá rotuje rýchlosťou cca 800 RPM, takže listy samotnej vrtule sú pre ľudské oko neviditeľné, ale svetlo z diód áno. Takto sa vytvára obraz, ktorý sa doslova vznáša v priestore. Pomocou tohto priehľadného javu sa všetky 3D animácie zobrazujú jasne, kontrastne, plno farebne a s výnimočnou hĺbkou. Najväčšou výhodou hypervsn je jeho niekoľko výhod! Je veľmi náročné vypichnúť to NAJ, ale skúsili sme:

Vďaka svojej jedinečnosti je holovrtuľa pútavá a zaujme každého, kto ju uvidí. Jednou z najväčších výhod je využiteľnosť, ktorá nemá hranice. Použiť sa dá ako navigácia v hoteloch, eventoch, pri prezentácii nového produktu, výrobku, na zobrazenie modelu, programu, loga alebo ako výminočný doplnok scény.

HYPERVSN vrtule sú vizibilné. LED diódy majú skvelú svietivosť, ktorým nerobí problém denné resp. umelé osvetlenie.

Veľkou výhodou je funkčnosť. Holovrtule vieme spájať a dokážeme tak vytvoriť obraz, resp. vznášajúci sa hologram o veľkosti 2,8 m x 1,86 m (pri spojení 24 vrtúľ).

Holovrtule vieme spájať s iným zobrazovacím médiom. Dokážeme ich kombinovať s LED obrazovkou, projekciou alebo LED postrami a dotvoriť tak originálnu a jedinečnú scénu.