Eventy

Livestream z Vašich priestorov

LIVESTREAM

Používame profesionálny streamer značky VADDIO, ktorý ponúka RTMP aj RTMS stream. Tento streamer nám umožňuje streamovať na platformy ako Facebook, Instagram, Youtube live, ale aj na platené platformy ako Wowza alebo Vimeo, ale aj na Váš firemný video kanál alebo internetovú televíziu. Náš streamer podporuje pripojenie externého linkového zvuku, preto je ideálny aj na streamovanie koncertov, diskusií a rozsiahlejších produkcií. Ponuku streamu vieme doplniť aj o postprodukciu - z natočeného materiálu Vám odovzdáme záznam, ktorý vieme doplniť o titulky alebo grafiky. Rovnako aj stream v živom čase vieme doplniť o titulky, prechodové grafiky, replay systém a informačné alebo výsledkové listiny. Radi Vám poskytneme aj Embed kód, ak by ste stream chceli umiestniť na vašu web stránku.

KAMERY

V dobe, keď sú live kamery nutnou súčasťou každej konferencie, prichádzame s riešením, ktoré poteší každého organizátora eventov. Okrem štandardných 1chip a 3chip kamier s obsluhou, ponúkame kamery PTZ VADDIO, ktoré majú hneď niekoľko výhod!

Štandardné kamery nie sú schopné konkurovať cenou, nakoľko je pri každej kamere potrebná obsluha. To sa PTZ kamier netýka, pretože sú robotické a ovládané operátorom z priestoru réžie. PTZ operátor má možnosť si jednotlivé kamery vopred naprogramovať, vďaka čomu dokáže počas prenosu ovládať súčasne niekoľko PTZ kamier. Veľkou výhodou je ich „neviditeľnosť“. Kamery PTZ sú malé, čo nám umožňuje ich umiestniť na pozície, kde sa štandardná kamera s obsluhou nedostane, čím získame oveľa hodnotnejší záber a navyše neznervózňujú menej skúsených rečníkov.

PTZ VADDIO je svetový líder v oblasti robotických kamier. Majú vynikajúcu kvalitu obrazového výstupu, ostrosť, nízky šum aj pri použití v tmavých scénach a neskutočnú rýchlosť otáčania (otočenia kamery o 180 stupňov trvá 0,3 sekundy)