Eventy

LED studio Nymfa

LED STUDIO NYMFA

konferencie, koncerty, prednášky, moderované diskusie – online, pohodlne a bezpečne

V štúdiu sa nachádza oblúková LED scéna v podobe prezentačnej LED obrazovky, scénickej moodLED a potrétnych LED obrazoviek pre virtuálnych hostí. Môžete si vybrať 7 alebo 9 metrový variant. Pomocou mediaserveru vieme zobraziť grafiku na LED aj ako jednoliate pozadie alebo obraz rozdelíme podľa Vašich požiadaviek.

Vďaka robotickým kamerám, ktoré ovládame zo vzdialenej réžie, sme obmedzili počet ľudí v blízkosti prednášajúcich.

Náhľadové monitory a časomiera sú samozrejmosťou.

V štúdiu sa nachádza množstvo predných bielych svetiel, ktoré prispôsobujeme požiadavkam klienta.

Počas streamovania alebo nakrúcania je k dispozícii plnohodnotné zvukové zabezpečenie v podobe odposluchov, potrebných mikrónov a zvukového mixpultu s obsluhou, aby bol zvuk od všetkých účastníkov (či už virtuálnych alebo reálnych) čo najideálnejší.

V réžii sa nachádza veselá kopa technikov - videostrihač rozhoduje čo Vaši diváci v streame uvidia, PTZ operátor naháňa prednášajúcich ľudí na scéne robotickými kamerami, Resolume operátor čaruje s grafikami na LED obrazovkách alebo videami priamo do streamu, v prípade potreby sa o ľahký priebeh postará režisér, zoomista vysvetlí všetkým virtuálnym účastníkom ako sa majú správať počas callu tak, aby si neskákali do reči a streamer kontroluje to, aby na Vami zvolených platformách prebiehalo všetko bez problémov. K tomu mu pomáha aj backupovaný vysokorýchlostný internet.

Dôležitou súčasťou štúdia je plnohodnotná kuchyňa s kávovarom a chladničkami. Kostymérňa s množstvom kostýmov. Zázemie pre klienta - pracovné stoly, tlačiareň alebo oddychová časť s gaučami. Štúdio je rozdelené na dve časti a má dva oddelené vchody, takže počas livestreamu sa hostia navzájom nevyrušujú. Príjemným osviežením je aj záhradka s posedením a trávnikom.

Po dohode vieme zabezpečiť výrobu grafiky a vypracovať kompletný design Vašej online konferencie.

V prípade potreby zabezpečíme testovanie antigénovými testami v deň nakrúcania.